Ogłoszenia pragnę rozpocząć od podziękowań wszystkim osobom, które w dobroci serca przyjęły i wspomogły, w miniony wtorek, Pielgrzymów 42 Pielgrzymki Marianów do Lichenia. Bóg zapłać.

W nadchodzącym tygodniu w czwartek przypada, nasz dzień parafialnej modlitwy w intencji powołań do pracy w kościele. Pan Jezus mówi: ” Proście Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje” Powołanie jest wielkim darem Boga, ale możemy wciąż o nie prosić, wspomagając tych , których sam Pan wybierze i których już wybrał. Każdego dnia w jednej z Parafii naszej diecezji, zanoszona jest modlitwa, o powołania. Taki dzień dla naszej parafii przypada w czwartek. Zapraszam wszystkich, którym leży na sercu, to by nie zabrakło świętych i dobrych powołań, na modlitwę różańcową do sanktuarium po mszy świętej o godzinie 18;00.

W sobotę przypada święto św. Marii Magdaleny a w następną niedzielę Światowy dzień dziadków i osób starszych. W następną niedzielę po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji przypadającego we wtorek święta św. Krzysztofa patrona automobilistów.

Przypominamy o zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego i dziękujemy za złożone dotychczas przedmioty. Ostatnia możliwość złożenia zużytego sprzętu upływa w poniedziałek.

Jak słyszeliśmy w zaproszeniu, Ks. Biskupa 6 sierpnia po raz 28 wyrusza Piesza Pielgrzymka naszej Diecezji na Jasną Gorę. Zapisy prowadzone są do 31 lipca w systemie on-line kod qr, prowadzący do strony zapisów znajduje się na plakacie pielgrzymki wywieszonym w gablocie przed kościołem. A dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a bardzo tego pragną przewidziana jest forma duchowej pielgrzymki, o której można przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce duszpasterstwo.

Tomasz Jarosław Kosiacki kawaler z par. Katedralnej w Łowiczu i Patrycja Wielec, panna z par. tut. Zap. II

Dawid Kostrzewa, kawaler z par. tut i Aleksandra Kucińska panna z par. Znalezienia Krzyża Świętego w Lipcach Reymontowskich Zap.II

Na czas urlopów i wakacji niech Bóg nam błogosławi a Maryja Królowa Domaniewic ma nas wszystkich w swojej opiece.