IV niedziela Wielkiego Postu

 

 

Dziś już czwarta niedziela Wielkiego Postu.

Dziś po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie dla dzieci rocznicowych. W Michałówce zaś spotkanie, Koła Różańcowego Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego po mszy świętej o godzinie 10;00.

Dziękuje za ofiary od Kół Różańcowych i mieszkańców poszczególnych wiosek spływające na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Bardzo za nie dziękuję. Kwoty podam w następna niedzielę.

Od 24 marca od najbliższego piątku do niedzieli włącznie, potrwają w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam. W piątek i w sobotę, msze święte o godzinie 8;00 10;00 12;00 i 18;00 Droga Krzyżowa w piątek o 17;15. W niedziele w normalnym porządku, czyli 8;00 10;00 12;00 i 16 30. “Gorzkie Żale” o 16;00. Osoby pragnące przyjąć sakrament chorych, zapraszamy na mszę świętą w sobotę o godzinie 12;00. Posługa spowiedników w piątek i w sobotę na 15 minut przed każda mszą świętą. Chorych, których trzeba odwiedzić w domach, prosimy zgłaszać w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie. Odwiedzimy ich w następny poniedziałek 27 kwietnia po godzinie 10;00

Dzisiaj o godzinie 16;30 będziemy modlić w intencji żyjących i zmarłych mających Św. Józefa za swojego patrona. Intencję do mszy świętej wspólnej, można dopisać jeszcze w zakrystii lub kancelarii. Uroczystość w liturgicznie przeniesiona jest na dzień jutrzejszy.

Na dzisiejszy dzień i owocne przeżywanie wielkopostnego czuwania niech nam Dobry Bóg Błogosławi.