Dziś ostatni dzień naszych rekolekcji parafialnych i V niedziela wielkiego postu. Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną dziś o godzinie 16;00; Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16;00.

Dziękuję wszystkim, którzy natrudzili się przy zorganizowaniu rekolekcji, Najpierw O. Piotrowi z Niepokalanowa, wszystkim spowiednikom, paniom katechetkom dyrekcji szkół, nauczycielom Panu Ireneuszowi i Andrzejowi, a także Każdej i Każdemu z Was, którzy w rekolekcjach, braliście czynny udział. Niech to będzie obfitujący Bożymi łaskami czas.

Chorych zgłoszonych, do spowiedzi wielkanocnej, przebywających ze względu na stan zdrowia w swoich domach, odwiedzimy jutro od godziny 10;00

Za tydzień niedziela Palmowa pamiątka uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, a także niedziela Męki Pańskiej.

Liturgia Niedzielnych Mszy Świętych w Niedzielę Palmową, rozpoczynać się będzie przed kościołem. Tam Wysłuchamy Ewangelii, by z radosnym śpiewem Hosanna i palmami w rękach wejść do świątyni i w niej przeżywać dalszą część liturgii. W niedzielę palmową na mszy świętej o godzinie 10;00 rozstrzygniemy konkurs na najwyższą i najpiękniejszą palmę.

Już dziś proszę Druhów Strażaków o tradycyjną wartę przy grobie Pana Jezusa od wielkiego piątku do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego, zgodnie z porządkiem jaki obowiązywał w latach poprzednich szerzej powiem o tym za tydzień.

Dziękuję za ofiary jakie wpłynęły na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Pierwszy piątek miesiąca kwietnia wypada w tym roku w Wielki Piątek. Spowiedź dla osób praktykujących Pierwsze piątki miesiąca, od godziny 08;00 do 09;30. Msza święta Kół Różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci, będzie odprawiona już w najbliższy piątek 31 marca o godzinie 16;30

W czasie świąt paschalnych nie będzie posługi w konfesjonale.

Prosimy już zgłaszać miejsca w których w Wielką Sobotę, powinniśmy poświęcić pokarmy na stół wielkanocny.

Zapowiedzi:

W związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Świdniak Paweł Andrzej kawaler z Lubaczowa i Wojtysiak Monika Katarzyna panna z parafii tutejszej zap. Pierwsza.