W rozpoczynającym się dziś tygodniu, we wtorek wspomnienie św. Antoniego opata w środę rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który trwa do 25 stycznia. W czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa, w sobotę zaś wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy. Następna niedziela obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego.

Wójt Gminy Domaniewice i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Domaniewicach zapraszają na XX Uroczysty Koncert Laureatów Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Koncert ten odbędzie się dziś 15 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury o godzinie 16;00. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.

Za dwa tygodnie w niedzielę 29 stycznia wszystkie msze święte w kościele Św. Bartłomieja. A po mszy świętej o godzinie 16;30 zapraszamy na wspólne kolędowanie. Słowa szczególnego zaproszenia kierujemy do dzieci komunijnych i rocznicowych wraz z ich rodzicami.

Pozostało jeszcze 14 miejsc na nocne czuwanie na Jasnej Górze. Wyjazd 28 stycznia w sobotę o godzinie 16;00 Koszt wyjazdu 70 zł. Zapisy w zakrystii, bądź kancelarii zapraszamy osoby chętne do zapisu potrzebny jest numer pesel. Powrót w niedzielę 29 stycznia w godzinach porannych

Dziękujemy za dotychczasowe spotkania kolędowe, wszystkim, którzy zechcieli nas przyjąć i z nami się spotkać. W nadchodzącym tygodniu kolęda w następującym porządku:

Poniedziałek od 09;00 Skaratki pod Rogóźno

Wtorek od 13;00 Rogóźno nad okrętem.

Środa od 09;00 ul. Leśna

Czwartek od 09;00 ul. Stara Wieś

Piątek od 09;00 Domaniewice ul. Górna i Sosnowa

Poniedziałek Domaniewice od godziny 09;00 ul. Kolejowa od 1-20

Kancelaria przez najbliższe dwa tygodnie ferii zimowych będzie czynna tylko po porannej mszy świętej od godziny 08;30 do 09;00