Dzisiaj podczas mszy świętej koncelebrowanej Ks. Stefan Sut będzie dziękował Panu Bogu za łaskę powołania, w 50 rocznicę swoich święceń. Otaczajmy jubilata, również naszą osobistą modlitwą.

A w rozpoczynającym się dziś tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Ireneusza biskupa doktora kościoła i męczennika. To także dzień imienin naszego pana organisty. Już dziś składam najlepsze życzenia dziękując za pełną ofiarności i zaangażowania posługę w naszej wspólnocie.

W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu posługujący się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub biskupa mogą uzyskać odpust zupełny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na wsparcie Stolicy Apostolskiej.

Najbliższa sobota jest pierwszą sobotą miesiąca. Od godziny 15;00 do mszy świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium. Zachęcamy do prywatnej adoracji koła różańcowe i wszystkich dysponujących czasem.

Trwa czas czuwania rodzinnego w naszym sanktuarium, gorąco zachęcamy do modlitwy całymi rodzinami.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach trwa przez całe wakacje wystawa łowickiej malarki p. Anny Szcześniak, która jest osobą niepełnosprawną, a ze sprzedanych prac uzyskuje środki na pokrycie kosztów rehabilitacji.

Z Głowna można wyjechać na pielgrzymkę. O szczegółach tej propozycji można przeczytać na ogłoszeniu w gablocie.

Zapowiedzi:

*Wojciech Dawid Szymański kawaler z parafii tut. Sylwia Pacyna panna z par. w Turku zap. II

*Szymon Kosiński kawaler z parafii Katedralnej w Łowiczu i Karolina Małgorzata Majewska panna z par. tut. zap. II

*Przemysław Arkadiusz Śniegóła kaw. Z par w Pszczonowie i Agata Jadwiga Kowalska Panna z par. tut. zap. II.

*Patryk Tadeusiak kaw. z par Łowicz- Korabka i Natalia Skibińska panna z par. tut. zap. II.

*Paweł Krystian Wosiecki z par. Oszkowice Emilia Jóźwicka z par. tutejszej zap. I

Czas wakacji niech sprzyja rozwojowi naszego życia modlitwy i a Boże błogosławieństwo niech nas umacnia.