Dziś I niedziela miesiąca lipca. Po sumie procesja eucharystyczna.  Będziemy błagać Boga o dar nowych i świętych powołań do naszej diecezji.

W rozpoczynającym się dziś tygodniu w poniedziałek przypada  święto św. Tomasza Apostoła. W czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej- patronki Dzieł Misyjnych w Polsce a w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.

Najbliższy czwartek i piątek to I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek modlimy się o dar nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych a w I piątek w sposób szczególny oddajemy cześć Sercu Jezusa. Do chorych w I pt. pojadę od godziny 9.00. Proszę o zgłaszanie chorych w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie. Msze Święte tego dnia zostaną odprawione w kościele św. Bartłomieja. Spowiedź rano na godzinę przed Mszą św. i wieczorem od 16.00 do 17.00 .

Informujemy, że 11 lipca będziemy gościć na terenie naszej parafii  42 Mariańską Pieszą Pielgrzymkę do Lichenia. O godz.9.30 pielgrzymi przybędą do naszego Sanktuarium. Będą uczestniczyli we Mszy św. Już dziś zapowiadamy i prosimy drogich Parafian o przygotowanie śniadania dla pielgrzymów.

Zapowiedzi:

Paweł Wosiecki z par. Oszkowice i Emilia Jóźwicka panna z par. tut.     Zap. II

Marcin Grzegorz Mucha, kawaler z par. św. Wawrzyńca w Kocierzewie i Aneta, Wiktoria Pająk, panna z par. tut. Zap.I

Sebastian, Paweł Staniszewski kaw. z par. tut. i Agnieszka, Natalia Antosiewicz panna z par Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu Zap.I

Na czas urlopów i wakacji niech Bóg nam błogosławi a Maryja Królowa Domaniewic ma nas wszystkich w swojej opiece.