W rozpoczynającym się dziś tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy, w piątek wspomnienie św. Scholastyki dziewicy, a w sobotę obchodzimy Światowy Dzień Chorego.

Bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym w przygotowanie koncertu kolęd. Słowa uznania i wdzięczności kieruję wobec organizatorów i artystów, parafian i gości, wobec zespołu technicznego. Wszystkim którzy natrudzili się bardzo, by dostarczyć nam niezapomnianych wrażeń a także wszystkim, którzy z nami kolędowali serdeczne Bóg zapłać.

Dziękuję za pomoc złożoną w dniu 2 lutego na klasztory klauzurowe przekazaliśmy kwotę

Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego sakramentu, i modlitwa o powołania do pracy w kościele.

Czas ferii zimowych już za nami, dla tego w czwartek najbliższy 9 lutego na mszę świętą o godzinie 16;30 zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania po mszy spotkanie w kościele. Natomiast w niedzielę 12 lutego zapraszam po mszy świętej o godzinie 10;00 dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej, a w trzecią niedzielę miesiąca, również po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie dla dzieci rocznicowych.

Dobiegają końca nasze spotkania kolędowe. Za każde z nich z serca dziękujemy. Ufając, że nie pominęliśmy nikogo, na poniedziałek od godziny 09;00 zaplanowaliśmy odwiedzić, mieszkających przy ulicy Klonowej, Rosiaka, i Zagajnikowej. W sobotę od godziny 10;00 ul. Główna dom parafialny.

Ten i następny tydzień, jest także zarezerwowany dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli być obecni podczas wizyt w wyznaczanych terminach. Jeśli ktoś, chciałby przyjąć kapłana w swoim domu, a był nieobecny podczas kolędowania, to prosimy zgłosić to telefonicznie do Ks. Bartka, bądź w zakrystii czy kancelarii na pewno dotrzemy, w dogodnym dniu i godzinie.

Na dzisiejszy dzień i nadchodzący tydzień niech nam Bóg błogosławi