W rozpoczynającym się dziś tygodniu we wtorek przypada wspomnienie Św. Jana Bosko kapłana wychowawcy młodzieży, w czwartek 2 lutego przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego potocznie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą otaczać będziemy tych, którzy żyjąc, według rad ewangelicznych, czystości, posłuszeństwa i ubóstwa, na co dzień otaczają nas modlitwą. W tym dniu ofiarami do puszek wesprzemy zakony klauzurowe. 2 luty to także 1 czwartek miesiąca. Msze Święte w tym dniu o godzinie 8;00 i 18;00 w kościele.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek pojedziemy do chorych od godziny 10;00 proszę o zgłaszanie chorych w zakrystii kancelarii bądź telefonicznie. Spowiedź pierwszo-piątkowa, piętnaście minut przed mszą świętą poranną i podczas mszy, oraz od godziny 15;30 w kościele. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji od godziny 15;30 W pierwszą sobotę miesiąca całodzienna adoracją Najświętszego Sakramentu od mszy świętej porannej do wieczornej.

W dalszym ciągu pozostajemy ze sprawowaniem mszy świętych w kościele, a sanktuarium w te zimowe dni pozostaje otwarte do prywatnej modlitwy.

Dzisiaj w naszym kościele po mszy świętej wieczornej o godzinie 16;30 wielkie kolędowanie. Zapraszam całe rodziny, dzieci, rodziców i dziadków, by w ten uroczysty wieczór wspólnie wyśpiewać na Chwałę Bożą, urocze polskie kolędy i pastorałki, by wsłuchać się w ciszę betlejemskiej szopy i w podniosłych sercach wychwalać Boga za cud wcielenia, o którym tak barwnie opowiadają kolędy. Niech wybrzmią kolejny raz na zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Niech nas przeniknie ta prawda, “że Bóg się rodzi, że moc truchleje, a Pan niebiosów pośród nas, niech nam błogosławi”

Dziękując za dotychczasowe spotkania kolędowe pragniemy je kontynuować w tym tygodniu w następującym porządku:

Wtorek; od 9;00 Krępa przy stacji pod kolej

Środa; Krępa przy rzece, i Krępa przy szosie przy parkingu (Sulejówek)

Czwartek; Krępa pod Góry

Sobota; Domaniewice Kościelna Akacjowa, Główna domki jednorodzinne

Na dzisiejszy dzień i nadchodzący tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo