W rozpoczynającym się dziś tygodniu w poniedziałek przypada, wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta Opata, patrona Europy, w piątek św. Brunona biskupa a w sobotę św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Dzisiejsza niedziela jest pierwszą w miesiącu lipcu. Po sumie o godzinie 12;00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, oraz procesja eucharystyczna. Zapraszamy bielanki ministrantów asystę, panie niosące feretrony, panów do chorągwi i wszystkich do czynnego udziału w procesji.

W następną niedzielę po Mszy św., o godz. 10.00 spotkają się Męskie Koła Różańcowe św. Jana Pawła II i bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Informujemy, że 11 lipca będziemy gościć na terenie naszej parafii 43 Mariańską Pieszą Pielgrzymkę do Lichenia. O godz.9.30 pielgrzymi przybędą do naszego Sanktuarium. Będą uczestniczyli we Mszy św. Już dziś zapowiadamy i prosimy drogich Parafian o przygotowanie śniadania dla pielgrzymów.

W czasie wakacji nie będzie mszy świętej wieczornej w niedzielę. Już od tej niedzieli msze święte o godzinie 8;00 10;00 i 12;00.

W lipcu kancelaria czynna jest od godziny 8;30 do 9;30 od poniedziałku do piątku, i po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w dogodnym czasie.

Na czas wakacji, odpoczynku i podróży niech Dobry Bóg nam błogosławi a Królowa Domaniewic chroni nas i wyprasza potrzebne łaski.