W rozpoczynającym się dziś tygodniu we wtorek święto św. Benedykta Opata, patrona Europy. W środę wspomnienie św. Brunona, biskupa i męczennika. W czwartek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta a w sobotę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła.

Informujemy, że 11 lipca-wtorek-będziemy gościć na terenie naszej parafii 42 Mariańską Pieszą Pielgrzymkę do Lichenia. O godz.9.30 pielgrzymi przybędą do naszego Sanktuarium. Będą uczestniczyli we Mszy św. Już dziś zapowiadamy i prosimy drogich Parafian o przygotowanie śniadania dla pielgrzymów.

Przypominamy o zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego np. komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV i AGD do 18 lipca. Dzięki tej akcji wspieramy Kościoły ma Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy i Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej. Sprzęt można składać na terenie domu parafialnego na końcu garaży.

Zapowiedzi:

Marcin Grzegorz Mucha, kawaler z par. św. Wawrzyńca w Kocierzewie i Aneta, Wiktoria Pająk, panna z par. tut. Zap.II

Sebastian, Paweł Staniszewski kaw. z par. tut. i Agnieszka, Natalia Antosiewicz panna z par Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu Zap.II

Tomasz Jarosław Kosiacki kawaler z par. Katedralnej w Łowiczu i Patrycja Wielec, panna z par.tut. Zap. I

Dawid Kostrzewa, kawaler z par. tut i Aleksandra Kucińska panna z par. Znalezienia Krzyża Świętego w Lipcach Reymontowskich Zap.I

W zakrystii są do odebrania czasopisma Rycerz Niepokalanej i Różaniec

Na czas urlopów i wakacji niech Bóg nam błogosławi a Maryja Królowa Domaniewic ma nas wszystkich w swojej opiece.