Dzisiaj przypada symboliczna data chrztu Polski, data przyjęcia chrztu przez księcia Polan Mieszka I, uważana jest także za rozpoczęcie procesu chrystianizacji na terenach Polski. Przeżyjmy ją z wdzięcznością, za wszystko to, co chrześcijaństwo przyniosło na teren naszej Ojczyzny i prośmy o łaskę wierności chrześcijańskim wartościom.

Dzisiaj II niedziela miesiąca po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I komunii świętej w kościele, a w Michałówce modlitewne spotkanie Męskich Kół Różańcowych Św. Jana Pawła II i Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone w minioną niedzielę, Miłosierdzia Bożego do puszek, przeznaczone, na wsparcie działalności Caritas Łowickiego. Przekazaliśmy Kwotę 1229,70

Dziękuję także wszystkim, którzy wzięli udział w nabożeństwie “Drogi Światła”, w minioną niedzielę, szczególnie dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

W dniu wczorajszym nasi ministranci brali udział w rozgrywanym już po raz 20 Grand Prix turnieju ministrantów naszej diecezji w Skierniewicach zajmując 6 i 7 miejsce. Gratulujemy ministrantom i Księdzu Bartkowi opiekunowi.

Zapowiedzi: Piotr Damian Warda kaw. z par. tut. i Natalia Agnieszka Rubin panna z parafii Narodzenia NMP w Waliszewie zap. I

Na dzisiejszy dzień i rozpoczynający się tydzień niech nam Dobry Bóg błogosławi, a Pani Domaniewicka niech ochrania płaszczem swej opieki.