Dziś druga niedziela miesiąca po mszy św. O godzinie 10;00 modlitewne spotkanie K.Ż.R w Michałówce, a w kościele spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.

W rozpoczynającym się dziś tygodniu w środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Antoniego opata; w czwartek rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan, a w piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa.

W następna niedzielę Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury zaprasza wszystkich na ” Uroczysty Koncert Kolęd i Pastorałek 2024 do Sali widowiskowej ośrodka na godzinę 16;00

Pragniemy także, gorąco zaprosić na modlitewne czuwanie, na Jasnej Górze, które zaplanowane jest na dzień 27-28 stycznia. Wyjazd z pod kościoła o godzinie 16;00. Zakończenie czuwania i powrót do Domaniewic o godzinie 3;30. Zapisy z podaniem numeru pesel w zakrystii i kancelarii. Serdecznie zapraszamy, jest tyle intencji i spraw, które trzeba Matce Bożej powierzać. Włączmy się jak najliczniej w modlitewny szturm, przed obliczem Królowej Polski

Dziękujemy za dotychczasowe spotkania kolędowe, za wszelką okazywaną nam życzliwość…

Porządek kolędy w najbliższym tygodniu

Poniedziałek Krępa przy stacji pod kolej z domami Skaratki pod Rogóźno całość.

Wtorek od 9;00 2 księży Rogóźno I i Rogóźno II

Środa od 09;00 1 ksiądz Rogóźno Okręt;

czwartek od 09;00 2 księży Skaratki od numeru 110 do 50

Piątek od 09;00 1 ksiądz Skaratki od numeru 50 i od 14;00 dołączy Ks. Bartek od numeru 1

Sobota od 09;00 1 ksiądz Skaratki Podlas i Piaski Krępa przy trasie 1 ksiądz.

Poniedziałek od 09;00 2 księży ul. Kolejowa