Od minionego czwartku, trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy również w naszych osobistych modlitwach, o tej ważnej intencji, w której modlił się nasz Pan: Abyśmy stanowili jedno… zgromadzeni wokół Chrystusa, byli dla siebie braćmi.

We wtorek przypada 11 rocznica śmierci Kardynała Józefa Glempa: Prymasa Polski. W środę liturgiczne wspomnienie św. Franciszka Salezego bp. i d-ra kościoła. W czwartek święto nawrócenia św. Pawła Ap.: w piątek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa biskupów.

Dziś Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury zaprasza wszystkich na ” Uroczysty Koncert Kolęd i Pastorałek 2024 do Sali widowiskowej ośrodka na godzinę 16;00.

Pozostało jeszcze 8 wolnych miejsc na wyjazd na Jasną Górę na nocne czuwanie, ale osoby, które są zapisane, bardzo proszę o dostarczenie numeru PESEL, tak by było możliwe ubezpieczenie. Wyjazd w sobotę 27 stycznia o godzinie 16;00 z pod kościoła 1 autobus zatrzyma się także w Reczycach przed godziną 16;00. Powrót w godzinach porannych 28 stycznia.

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe spotkania kolędowe, za ogrom życzliwości i wszystkie pouczające rozmowy, będące wyrazem troski o naszą Parafię. Pragnę w tym tygodniu spotkać się z mieszkańcami w następującym porządku:

Poniedziałek od 9;00 Ul Kolejowa 2 księży jeden od numeru 1 drugi od ostatniego

Wtorek od 09;00 Szkolna 1 ksiądz i 1 Stara Wieś Od 16;00 1 ksiądz Klonowa 1 Zagajnikowa

Środa od 09;00 1 ksiądz ul Akacjowa i od 17;30 1 Ksiądz Leśna i Sosnowa

Czwartek od 09;00 1 ksiądz ul Główna 1 ksiądz ul. Kościelna od 16;00 ul Brzozowa 1 Cichociemnych Rosiaka i Weszke

Piątek od 09;00 1 ksiądz ul Górna