Dziś pierwsza niedziela miesiąca, obchodzona jako Święto Chrztu Pańskiego po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do pracy w Kościele Łowickim.

Niedzielą tą rozpoczynamy okres zwykły w liturgii, choć śpiew kolęd będzie nam towarzyszył do2 lutego.

Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godzinie 10;00 modlitewne spotkanie męskich K.Ż.R. w Michałówce, w kościele zaś comiesięczne spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

W następną niedzielę o godzinie 13;15 opłatkowe spotkanie dla grupy liturgicznej lektorów i ministrantów.

Kancelaria Parafialna w okresie kolędowym będzie czynna w godzinach 8;30 09;00. Nie ma także mszy świętej wieczornej.

Dziękujemy za dotychczasowe spotkania Kolędowe w Państwa domach. Porządek kolędy na nadchodzący tydzień:

Poniedziałek ul. Długa Wieś 2 księży

Wtorek Reczyce Lewe

Środa Reczyce Prawe

Czwartek Błota Krępskie od godziny 09;00 i od godziny 16;00 Domaniewice bloki.

Piątek Krępa od sanktuarium Krępa 2 księży Jeden od strony Sanktuarium drugi od Państwa Imiołków..

Sobota od Krępa od parkingu do państwa Rosińskich i ulica Szerokie Pole

Poniedziałek Krępa od Krępa przy stacji pod kolej z domami Skaratki Podrogóźno.