Dziś w przeddzień 45 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową naszego rodaka Jana Pawła II obchodzimy Dzień Papieski, a ofiarami złożonymi do Puszek wspieramy stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin, budując w ten sposób, zgodnie z wolą Papieża Polaka, żywy pomnik wdzięczności.

W rozpoczynającym się dziś tygodniu jutro wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty, a w piątek św. Jana Kantego Kapłana

Jutro w kościele od godziny 18;00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania.

We wtorek o godzinie 18;00 uroczystość bierzmowania w naszym kościele. Sakramentu udzieli J.E. Ks. Bp. Wojciech Osial. Zapraszamy do wspólnego świętowania. W związku z uroczystością wspólny różaniec, odmówimy po porannej mszy świętej. Msza o godzinie 8;00 w kościele, msza św. o godzinie 16;30 w sanktuarium, bez różańca i o godzinie 18;00 msza św. Kościele.

Od piątku 20 października w naszej parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych, prosimy o zapisanie się w zakrystii, kancelarii, lub telefonicznie. Kurs obejmuje 10 spotkań i dwa spotkania w poradni życia rodzinnego. Zapraszamy na 1 spotkanie w kościele o godzinie 18;00

Rozpoczynamy przyjmowanie na wypominki roczne i jednorazowe, kartki są wyłożone obok gazet na stoliku za ławkami. Ofiary….

Wkłady do zniczy caritasu…

Z wielka radością pragnę poinformować o nowym Kole Żywego Różańca. Powstało Koło ministranckie, które za patrona obrało sobie Św. Dominika Savio.

W następną niedzielę z racji przypadającego tygodnia misyjnego, będziemy gościć w naszej parafii Misjonarzy Białych, z Centrum Misji Afrykańskich w Borzęcinie.

W następna niedzielę również akcja wsparcia dla naszej parafianki Zosi…

Na dzisiejszy dzień świętowania i dobre przeżycie nadchodzącego tygodnia niech nam wszystkim Dobry Bóg błogosławi i napełnia swoją radością