W tym tygodniu w środę przypada piata rocznica śmierci Ks. Bp. Alojzego Orszulika pierwszego ordynariusza naszej diecezji, w czwartek przypada święto katedry św. Piotra Ap.

Dzisiaj po mszy św. o godz. 10;00 spotkanie z dziećmi rocznicowymi.

Zachęcamy dzieci młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwa “Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 16;00, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godzinie 16;00. Dziękuję za liczny udział w pierwszej “Drodze Krzyżowej” w miniony piątek. Modlitwom własnym polecamy intencję naszych rekolekcji wielkopostnych, które są zaplanowane na dni 15;16 i 17 marca. Pomódlmy się w intencji Ojca Marka Kapucyna, który przyjedzie do nas aż z Burgas w Bułgarii. Przez wiele lat pracował na terenach Rosji, a po wybuchu wojny znalazł się w Bułgarii.

W następną niedzielę do puszek zbieramy ofiary na rzecz pomocy misjonarzom pracującym w najdalszych krańcach, wszystkich kontynentów.

Dziękuje za wsparcie, ofiarami Ukrainy. W środę popielcową zebraliśmy na ten cel. 1870,70

Na dzisiejszy dzień i tydzień niech nam Dobry Bóg Błogosławi