W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi pierwszo-piątkowej przed poranną mszą świętą. Po południu, Wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godziny 15;00 do nabożeństwa “Drogi Krzyżowej” i możliwość spowiedzi. Chorych odwiedzimy w piątek od godziny 14;00. Prosimy chorych zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie. W sobotę całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele, od mszy świętej porannej do 16;30.

Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Nabożeństwa “Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie 16;00, a nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godzinie 16;00. Modlitwom osobistym polecamy intencję naszych rekolekcji wielkopostnych, które jak już mówiłem przewidziane są na dni 15;16 i 17 marca. Msze święte w czasie rekolekcji o godzinie 8;00 10;00 12;00 i 18;00 Posługa kapłanów gości w konfesjonałach w pierwsze dwa dni rekolekcji: piątek i w sobotę, na 15 minut przed każdą mszą świętą.

Dzisiaj do puszek zbieramy ofiary na rzecz pomocy misjonarzom pracującym w najdalszych krańcach, wszystkich kontynentów (Ad gentes).

Wójt Gminy Domaniewice i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w

Domaniewicach, zapraszają wszystkie Panie w niedzielę 3 marca o godz. 17:00  na spektakl komediowy pt. “Zawód: Małżeństwo”, a po nim na słodki poczęstunek.

Również Diecezjalny Duszpasterz Kobiet i Redakcja “Gościa Niedzielnego” zapraszają na diecezjalny Dzień Kobiet do Łowicza do gmachu seminarium. To dwudniowe rekolekcje 8 i 9 marca z bogatym programem, o szczegółach można przeczytać na plakacie, umieszczonym w gablocie ogłoszeń. W tych dniach naszą diecezję nawiedzą relikwie rodziny Ulmów. Wszyscy jesteśmy zaproszeni na mszę świętą połączoną z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich na sobotę 9 marca do Katedry Łowickiej. Możliwy jest wspólny wyjad autokarem. Zapisy w Zakrystii

Przed niedzielą Palmową ministranci, będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy, i zbierać fundusze na swoją pielgrzymkę. Prosimy o pomoc.

Rozpoczęły się prace związane z wymianą dachu na Michałówce.

Na dzisiejszy dzień i rozpoczynający się tydzień niech nam Dobry Bóg Błogosławi