Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w kościele, od roku 2016, jako Światowy Dzień Ubogich. Dzisiaj, po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie dla dzieci klas IV, które w maju przeżywać będą rocznice I Komunii Świętej.

W rozpoczynającym się dziś tygodniu, przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

w poniedziałek: Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego kapłana;

we wtorek: Wspomnienie Ofiarowania N.M.P.

w środę: Wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy- patronki muzyki kościelnej

w piątek: Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac kapłana i towarzyszy

Następna niedziela jest ostatnią niedzielą w roku liturgicznym, obchodzona jako Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kończy rok kościelny, to jakaś okazja do podsumowań i spojrzenia na wszystko to co w minionym roku udało nam się osiągnąć. Kolejna niedziela 3 grudnia to już nowy rok liturgiczny i początek adwentu,-przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia.

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii od 14-17 grudnia -poprowadzi je Ojciec Zbigniew Kluska Paulin. Do naszych domów za pośrednictwem Pań i Panów Radnych docierają opłatki na stół wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na częściową spłatę zadłużenia i na pokrycie kosztów zmiany dachu na Michałówce i stodole.

Na stronie internetowej zostały umieszczone w oddzielnej zakładce wypominki. Proszę sprawdzić poprawność, i zgłosić ewentualne niezgodności.

Na dzisiejszy dzień świętowania i dobre przeżycie nadchodzącego tygodnia niech nam wszystkim Dobry Bóg błogosławi i napełnia swoją radością