Dzisiaj Niedziela Chrystusa Wszechświata, kończy rok liturgiczny. Jest to chyba dobra okazja do choćby pobieżnych podsumowań. Jaki Był to czas, czy możemy poszczycić się sukcesami, czy udało nam się dokonać postępów, również w naszym życiu duchowym, czy zagościła na stałe lektura Pisma Świętego. Jak wyglądało nasze życie sakramentalne i czy ktoś z bliskich nie cierpiał z mego powodu? Wiele jeszcze innych pytań niech nam towarzyszy w czasie adwentowego przygotowania do świąt Bożego narodzenia. Pomocne niech będą dla nas adwentowe rekolekcje, które w naszej parafii w dniach 8; 9; i 10 grudnia poprowadzi Ks. Andrzej Sałkowski, proboszcz z Sannik. Dziś na zakończenie roku liturgicznego po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Litanią do Serca Pana Jezusa, za co można uzyskać odpust zupełny.

A w rozpoczynającym się dziś tygodniu, przypada w poniedziałek wspomnienie Ofiarowania N.M.P. we wtorek wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy patronki muzyki kościelnej a w czwartek wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac kapłana i towarzyszy.

Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na utrzymanie W.S.D, w Łowiczu.

Dzisiaj, po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie dla dzieci klas IV i ich rodziców. Dzisiaj także w Michałówce po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie męskiego koła różańcowego Prymasa Kard. St. Wyszyńskiego.

Kurs przedmałżeński w poniedziałek wyjątkowo o godzinie 18;00 w Michałówce, a wiec godzinę wcześniej.

Zapowiedzi: Przemysław Dynowski kawaler z Łodzi i Monika Dorota Sokół panna z parafii tutejszej.

Na dzisiejszy dzień świętowania i dobre przeżycie nadchodzącego tygodnia niech nam wszystkim Dobry Bóg błogosławi i napełnia swoją radością.