Jutro przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza święta wspólna za Janów, żyjących i zmarłych o godzinie 18;00 w naszym sanktuarium. Intencje przyjmujemy w zakrystii, lub kancelarii.

W piątek przypada wspomnienie św. Ireneusza biskupa i doktora kościoła i męczennika; To także dzień imienin naszego pana organisty. Już dziś składam najlepsze życzenia dziękując za pełną ofiarności i zaangażowania posługę w naszej wspólnocie.

W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu posługujący się dewocjonaliami poświęconymi przez Ojca Świętego lub biskupa mogą uzyskać odpust zupełny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na wsparcie Stolicy Apostolskiej.

Trwa czas czuwania rodzinnego w naszym sanktuarium, gorąco zachęcamy do modlitwy całymi rodzinami. Kolejność czuwania wywieszona jest na tablicy ogłoszeń przy sanktuarium i dostępna także na stronie internetowej naszej parafii.

Nasz parafianin Ks. Dr Roman Sękalski został w minionym tygodniu mianowany proboszczem w Parafii Jesionka. Gratulujemy i cieszymy się razem z nim.

Zapowiedzi:

Damian Maszkowski kawaler z parafii Łyszkowice Kamila Kucińska panna z par. tut. zap. II

Szymon Kasiński kawaler z par Chruślin i Daria Sut panna z par. tutejszej zap. I