Z wielkim ubolewaniem muszę poinformować wszystkich parafian, o niezwykle przykrym incydencie, zniszczenia okna i kradzieży wazonów przy kapliczce w Rogóźnie II, w dniu wczorajszym we wczesnych godzinach porannych. To przykre wydarzenie niech nas uczuli, i skłoni do modlitwy ekspiacyjnej, za tych, którzy wyrażają w ten sposób, swoje życiowe zagubienie, i odejście od korzeni wiary naszych ojców, którzy te kapliczkę wznieśli.

W środę wspomnienie św. Wincentego A’ Paulo w czwartek wspomnienie św. Wacława męczennika, w piątek Św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała, a w sobotę wspomnienie św. Hieronima kapłana i doktora kościoła.

Dzisiejsza niedziela jest też obchodzona jako światowy dzień migranta.

Dzisiaj, po mszy świętej o godzinie 10;00 spotkanie dzieci rocznicowych z klas IV.

Dziś również po mszy świętej o godzinie 12;00 spotkanie zelatorek Kół Różańcowych z naszej parafii.

Dziś, o godzinie 17;00 w G.O.K. w Domaniewicach Koncert muzyczno-poetycki, w którym wystąpi Pani Sylwia Strugińska, oraz grupa śpiewacza Zespołu Pieśni i Tańca Kalina, a także laureaci konkursu recytatorskiego. Pani Dyrektor wszystkich nas zaprasza do G.O.K na dziś, na godzinę 17;00. Plakat informacyjny wywieszony jest w naszej gablocie ogłoszeń.

Do nabycia zakrystii są kalendarze na rok 2024 wydane przez naszą diecezję zawierające liturgiczne wspomnienia.

Ponawiam prośbę Sióstr Bernardynek, które wzorem lat ubiegłych proszą o zbiórkę płodów rolnych i żywności, dla wszystkich, którym na co dzień pomagają. Dziękuje także za płody, rolne, które już zostały przywiezione na plebanijne podwórko. Siostry odwiedzą nas w następną niedzielę, by osobiście podziękować ofiarodawcom, i opowiedzieć o życiu zakonnym.

Dziękuję za ofiary złożone na tacę w minioną niedzielę na diecezjalne środki masowego przekazu przekazaliśmy kwotę 2172 zł.

Zapowiedzi: Dawid Sztampke kawaler i Weronika Imiołek panna oboje z par tut. zap. 2

Mateusz Jan Wojda kawaler i Weronika Julia Legat panna oboje z par. Łowicz Katedra zap1. Na dzisiejszy dzień świętowania i dobre przeżycie nadchodzącego tygodnia niech nam wszystkim Dobry Bóg błogosławi i napełnia swoją radością