Ogłoszenia parafialne 25 grudnia 2022 Boże Narodzenie

Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte o północy a także, o godzinie 8;00 10;00 i 12;00 Nie będzie mszy świętej wieczornej, A jutro w 26 grudnia msze święte o godzinie 8;00 10;00 i 12;00. Cały tydzień jest oktawą tej wielkiej i radosnej uroczystości.

W piątek 30 grudnia obchodzimy wyjątkowo w tym roku Święto Świętej Rodziny.

W sobotę 31 grudnia we wspomnienie św. Sylwestra papieża, msze Święte tylko w kościele Świętego Bartłomieja. Na zakończenie roku kalendarzowego, przed Najświętszym Sakramentem, pragniemy dziękować Panu Bogu, za wszystkie łaski od Niego otrzymane.

W następną niedzielę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, to także, Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu możemy uzyskać odpust zupełny za odmówienie, bądź odśpiewanie Hymnu do Ducha Świętego. Zapraszamy, o ile to możliwe, o przybycie na msze święte całymi rodzinami.

Zbliża się czas kolędowych spotkań w Państwa domach. Pragniemy tradycyjną kolędę rozpocząć już od środy. Porządek podam w jutrzejszą uroczystość.

Przypominam o zapisach w zakrystii na prenumeratę czasopism “Różaniec” i “Rycerz Niepokalanej” na rok 2023

Zapowiedzi Daniel Tomasz Krysiak kaw. Z parafii Witonia i Ewa Śnieguła panna z parafii tutejszej zap. 1

Pragnę też z całego serca podziękować za trud przygotowań do świąt Bożego narodzenia Panu Andrzejowi i współpracownikom, grupie oazowej działającej przy naszej parafii.

Dziękuję za otrzymane życzenia. Na moje ręce kierowane do wszystkich Parafian spłynęły życzenia od naszego Księdza Biskupa Andrzeja Dziuby, od Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreiber; od Pana Roberta Baryła- członka zarządu Województwa Łódzkiego; od Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej i przewodniczącego Parlamentarnego zespołu na Rzecz Katolickiej Nauki Społecznej Pana Tadeusza Woźniaka i Pana Posła Tomasza Rzymkowskiego oraz Pana Senatora Przemysława Błaszczyka.

Na dzisiejszy dzień świętowania i trud całego tygodnia, niech nam dobry Bóg błogosławi, a Pani Domaniewska ma nas w swojej opiece.