W rozpoczynającym się dziś tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy, we wtorek wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy, a w sobotę św. Scholastyki dziewicy. W następną niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Chorego.

Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nasza modlitwa o dobre powołania kapłańskie i zakonne w kościele łowickim.

Wystawienie potrwa do mszy św. wieczornej. Zachęcamy by dobrze wykorzystać ten czas, by Najświętszy Sakrament nie pozostawał bez adoracji w kościele.

Intencja ogólna dla K.Ż.R. na miesiąc luty, to wołanie o opiekę Matki Najświętszej dla naszej Ojczyzny Parafii i rodzin.

 

Za tydzień po mszy św. o godzinie 10;00 modlitewne spotkanie męskich K.Ż.R. w Michałówce. Gorąco zapraszamy.

W Parafii św. Maksymiliana w Głownie Zabrzeźni rozpoczyna się kurs przedmałżeński, obejmujący 5 podwójnych spotkań, zainteresowanych odsyłamy do strony ogłoszeń parafii.

 

Pragnę raz jeszcze powrócić do naszych spotkań kolędowych, dziękując za każde z nich… Wyrażam wdzięczność za otwarte drzwi i serca, za ofiarność, pomoc w dotarciu, za życzliwe przyjęcie i wzmacnianie naszych sił, pysznymi obiadami i kolacjami. Bóg zapłać z całego serca za Waszą dobroć, troskę o dobro parafii życzliwe rozmowy i dzielenie się codziennością

Dziękuję także za ofiary, które zebraliśmy przy okazji kolędy;

I tak z poszczególnych miejscowości wpłynęły następujące kwoty:

Wszystkim raz jeszcze z całego serca dziękuję. Życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.